Archivy‎ > ‎Archiv novinek‎ > ‎

Červnová Heuréka v oběhu!

přidáno: 20. 1. 2011 11:34, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 18. 10. 2011 1:29 uživatelem Neznámý uživatel ]

Výchova začíná, když škola končí...
Ano, školní rok se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Někteří z Vás stále ještě "honí" známky, některým se už v hlavě generují flashfronty z prázdnin. A někteří jsou nemocní a nemohou tak jet na cykloturisťák. Ať už vás postihuje kterákoli z těchto situací, určitě si najděte chvilku na přečtení nového čísla Heuréky. Ta Vám sice neporadí, jak je vyřešit, nicméně se v ní dozvíte pár tipů a triků na nadcházející prázdniny v anketě od našich primánů, či přičichnete exotickým dálkám v rozhovoru s naší tureckou celebritou Onurem Yildizem.

Takže vhůru do víru prázdnin a mimoškolního vzdělávání!

Ani bujaré radovánky ale naši redakci neoprostí od chvilky sebemrskačství, jejímž prostřednictvím bychom byli rádi, aby byla naposledy uveřejněna:


Omluva redakce studentského časopisu Heuréka profesorskému sboru

Vážené paní profesorky, páni profesoři. Tímto listem bych se chtěl za sebe i za celou redakci Heuréky ještě jedou veřejně omluvit za motiv obálky uveřejněné v posledním čísle časopisu k datu 11.5.2011.

Abych se přiznal, Vaší negativní reakcí jsem byl nejprve zaskočen. V první řadě, aby bylo vše uvedeno na pravou míru, bych chtěl podotknout, že inkriminovaná úvodní stránka rozhodně nebyla zamýšlena jako nějaký pobuřující, či dokonce útočný prostředek.

Ale chápu, že tak mohla být pochopena a proto bych měl vysvětlit, že zde nemělo jít o karikaturu, ale spíše o analogii v duchu historické souvislosti, která měla být brána s nadhledem a zdravým humorem.

Je mi líto, že se to některých paní profesorek (popřípadě pánů profesorů) dotklo osobně a ještě jednou se tedy omlouvám za celé vedení i naši -někdy přespříliš kreativní- redakci.

S přáním hezkého konce školního roku a nezapomenutelných prázdnin

Lukáš Fára, šéfredaktor

Comments